Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Wedstrijden

Datum Tijd Thuis Uit Info
7 okt 20:30 SK.Nossegem Veteranen VC Machelen Vets
8 okt 9:30 SK.Nossegem U7 Stormvogels Haasrode U7 B
8 okt 9:30 Sporting Kampenhout U8 C SK.Nossegem U8
8 okt 9:30 SK.Nossegem U9 Lubbeek St-Martinus Sport U9 B
8 okt 9:30 SK.Nossegem U10 Hoger-Op Veltem U10 B
8 okt 9:30 SK.Nossegem U13 A S.C. Mechelen U13 C
8 okt 9:30 SK.Nossegem U13 B Zennester Hombeek U13 A
8 okt 19:30 SK.Nossegem R K.F.C. Meise R C
8 okt 20:00 SK.Nossegem Sportief Rotselaar 1
14 okt 20:00 S.K. Steenhuffel R A SK.Nossegem R
15 okt 9:30 K.C.V.V. Elewijt U7 SK.Nossegem U7
15 okt 9:30 SK.Nossegem U8 Boortmeerbeek-Hever-Schiplaken United U8 A
15 okt 9:30 K.O.V.C. Sterrebeek U9 A SK.Nossegem U9
15 okt 9:30 V.C. Bertem-Leefdaal U10 B SK.Nossegem U10
15 okt 9:30 Boortmeerbeek-Hever-Schiplaken United U13 A SK.Nossegem U13 B
15 okt 11:00 K.F.C. Muizen U13 A SK.Nossegem U13 A
16 okt 15:00 F.C. Perk 1 A SK.Nossegem
21 okt 21:00 VK.Weerde Vets SK.Nossegem Veteranen
22 okt 9:30 SK.Nossegem U7 F.C. Melsbroek U7
22 okt 9:30 SK.Nossegem U8 K. Steenokkerzeel Vlug-Op U8
22 okt 9:30 SK.Nossegem U13 B K.V. Bonheiden U13
22 okt 11:00 K.F.C. Sparta-Haacht Statie U10 SK.Nossegem U10
22 okt 11:30 K. Steenokkerzeel Vlug-Op U13 SK.Nossegem U13 A
22 okt 19:30 SK.Nossegem R Fc Inkad Diegem R A
23 okt 9:30 K.O.V.C. Sterrebeek U9 B SK.Nossegem U9
23 okt 15:00 SK.Nossegem K.V. Tervuren-Duisburg 1 A
28 okt 19:30 Vc Den Boskant Peizegem R SK.Nossegem R
28 okt 20:30 SK.Nossegem Veteranen KV.Tervuren-Duisburg Vets
29 okt 9:30 SK.Nossegem U9 Fc Greunsjotters Vossem U9 C
29 okt 9:30 SK.Nossegem U10 K.F.C. Herent U10 C
29 okt 9:30 SK.Nossegem U13 A K.C.V.V. Elewijt U13
29 okt 11:00 K. Steenokkerzeel Vlug-Op U7 SK.Nossegem U7
29 okt 11:00 F.C. Moorsel U8 B SK.Nossegem U8
29 okt 16:00 Yellow Red K.V. Mechelen U13 M SK.Nossegem U13 B
30 okt 14:30 Standaard Meerbeek 1 SK.Nossegem
5 nov 9:30 SK.Nossegem U7 F.C. Perk U7 B
5 nov 9:30 SK.Nossegem U10 K. Steenokkerzeel Vlug-Op U10
5 nov 9:30 Verbr. Hofstade U13 SK.Nossegem U13 A
5 nov 9:30 SK.Nossegem U13 B S.C. Mechelen U13 A
5 nov 10:00 K.C.S. Machelen U9 B SK.Nossegem U9
5 nov 19:30 SK.Nossegem R Boortmeerbeek-Hever-Schiplaken United R B
6 nov 9:30 Vilvoorde City U8 B SK.Nossegem U8
6 nov 14:30 SK.Nossegem V.K. Holsbeek 1 A
11 nov 19:30 K.V.C. Delta Londerzeel R SK.Nossegem R
11 nov 21:00 KCVV.Elewijt Vets SK.Nossegem Veteranen
12 nov 9:30 O.H.R. Huldenberg U7 B SK.Nossegem U7
12 nov 9:30 SK.Nossegem U8 K.F.C. Sparta-Haacht Statie U8
12 nov 9:30 SK.Nossegem U9 Fc Kortenberg Meerbeek United U9 C
12 nov 9:30 SK.Nossegem U13 A S.K. Laar U13 B
12 nov 10:30 K.F.C. Muizen U13 B SK.Nossegem U13 B
12 nov 13:00 V.K. Linden U10 B SK.Nossegem U10
12 nov 20:15 Sna Keiberg 1 A SK.Nossegem
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!